BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki, Draugai!!

Net nežinau kaip pradėti rašyti tinklaraštį… Turbūt turėčiau prisistatyti. Šiame tinklaraštyje būsiu Laiza (mano netikras vardas). Nežinau kas čia per vardas :D . Tiesiog nenoriu skelbti savo tikrojo, nes noriu, kad šis tinklaraštis būtų privačiai viešas. Ta prasme, aš jį rašau lyg ir sau, bet tikiuosi kad kas nors visą tai perskaitys ir galbūt mane tiesiog supras. Nesu labai iškalbi ar savimi pasitikinti. Kartais mano mintyse užverda tokia košė… ir neturiu su kuo ja pasidalinti, nes manau, kad mane palaikys visiška nevisprote. Štai kodėl šis tinklaraštis ir atsirado. Noriu būti savimi, viską papasakoti ir išlieti savo mintis… O, kad tai būtų taip paprasta!! Mėgstu rašyti, bet ne viską, ne visada ir ne visiems. Tik ypatingus dalykus, ypatingu metu, ypatingiems žmonėms. Taigi bandžiau rašyti dienoraštį. Daaaug kartų… Bet niekada „neprilipo“. Negalėjau ir tiek. Atrodo, kad aš tiesiog rašau, o to rašymo niekas nepamatys ir neįvertins. Iš tiesų net nežinau ar tęsiu šį rašyma, ar ne. Taip pat nenutuokiu ar šį tinklaraštį kas nors skaitys, bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano, tiesa? Noriu šiek tiek kritikos iš nepažįstamų. (Nebūtinai vien teigiamos). Tiesiog noriu pasidalinti savo keistu gyvenimu, kuris man vis iškrėčia kokią nors šunybę. Tikiuosi skaitysite mano tinklaraštį ir kartu su manimi džiaugistės (aba keiksitės) gyvenimu!!

P.S kitame įraše papasakosiu apie savo pomėgius!!

-Laiza baigia :) :**

Patiko (3)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Sveiki, Draugai!!”

 1.   Metaliukas rašo:

  :) Geras juokingas vardas tavo :) Labai originalus, kas yra labai gerai. Na, o prašei kritikos tai štai - liaukis save taip nuvertinti!

 2.   Rūta rašo:

  Ooo! Sutinku dėl tos dienoraščio dalies… Taip sunku rašyti, kai žinai, kad rašai veltui… Arba pamiršti arba tiesiog neprisiverti. Rašyk toliau, labai idomu!!

 3.   laiza rašo:

  Žinok, nėra taip lengva save vertinti teigiamai (bent jau man) :D

 4.   laiza rašo:

  Rūta, dėkui!!!!! :*

Rašyk komentarą