BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pats juokingiausias noras - patikti visiems.

Sveiki!!

Pastaruoju metu pastebėjau vieną dalyką. Aš vis bandau įtikti žmonėms. Nesvarbu ar jie man patinka, ar ne. Aš tiesiog privalau padaryti gerą ispūdį. Nežinau iš kur pas mane atsirado toks įprotis.

Pavyzdžiui, eini gatve ir pamatai kokią moteriškę. Ištiesi nugarą, susitvarkai plaukus, pasikeli kelnes, pakeli galvą ir vaidini kažkuo kitu. Kodėl?? Nežinau. Arba mokykloje yra viena mokytoja, kurios žiauriai nemėgstu. Ir ji žino, kad aš jos gan stipriai nekenčiu (ji man dažniausiai atsako tuo pačiu). Tačiau aš, būdama tuo kas nesu, tyčia labiausiai kartojuosi jos dalyką, kad gačiau gerą pažymį. Tyčia! Šiandien prisijungiau prie elektroninio dienyno ir supratau, kad iš tų dalykų, kuriuos moko mokytojos-kalės man išeina 10. Šaunuolė Laiza!! (sarkazmas).

Tai štai kokia ta mano problema - žmonių apie septynis milijardus, o aš noriu įtikti kiekvienam…   Pats juokingiausias noras - patikti visiems.Johanas Volfgangas Gėtė.

Kadangi atėjo pavasaris, nusprendžiau, kad reikia keistis ir į gerąją pusę. Tai štai ką žadu daryti - pabandysiu taip stipriai nereaguoti į kitų nuomonę. Noriu, kad man nerūpėtų ką pasakys kiti, jeigu mano plaukai ar dar kas nors kitokie. Noriu turėti savo nuomonę, kuri man padėtų nuspresti ką darau gerai, o ką blogai, ar esu pernelyg stora ar sulysus, turiu per daug kačių ar per mažai.

Nusprendžiau pasidaryti mažą planelį ir susirašyti savo „kaip nusispjauti į kitų nuomonę” žingsnius:

 1. Tiek daug apie viską negalvoti. Nesakau, kad mąstymas yra blogai. Kadangi sugebu pastebėti mažus dalykus, kurių nepastebi kiti žmonės, turėčiau šį sugebėjimą naudoti teigiamiems dalykams, o ne neigiamiems.
 2. Labiau pasitikėti savo jėgomis ir žiniomis. Išbraukti visus „Gal, galbūt, turbūt, nežinau” iš savo žodyno.
 3. Nustoti teisti kitus ir save. Niekas dar negimė tobulas (turbūt ir negims), tad nereikia nieko (o ypač savęs) per daug spausti.
Na, žiūrėsim kaip bus… Palinkėkit man sekmės!!! :D
Neskubėk.
Nesirūpink.
Čia esi tik trumpam.
Tad būtinai stabtelk.
Pauostyti gėlių.
Valteris Hagenas (Walter Hagen)
-Laiza

Patiko (1)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Pats juokingiausias noras - patikti visiems.”

 1.   dilaila rašo:

  Reagavimą į kitų nuomonę paprasčiausiai išaugama, anksčiau ar vėliau, kuo greičiau tapsi finansiškai nuo nieko nepriklausoma, tuo mažiau į tai reaguosi.
  Tą norą pavadinčiau net ne juokingiausiu, o kvailiausiu :)
  Ką reiškia “pasikeli kelnes”?
  Linkiu sėkmės.

 2.   laiza rašo:

  Haha :D dėl kelnių turėjau omeny pasitempimą :D Dėkui

 3.   Agnute rašo:

  Laiza, perskaičiau tavo visus straipsnius. Norėčiau tave pagirti, jog esi drąsi dalindamasi savo mintimis. Norėčiau pabrėžti jog labai praverčia kai cituoji ką nors, tai praturtina tavo trumpą straipsniuką.
  O kas man šiek tiek nepatinka, kad save smerki..
  Linkiu daugiau drąsos ir daug gerų straipsnių ateityje. ;)

 4.   laiza rašo:

  Ačiū!! Ahhh žinau… Stengiuos nebesmerkti savęs!! :D :)

Rašyk komentarą