BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkaip liūdna

Sveiki!!!

Aš nebesijaučiu savimi. Nepamenu kada paskutinį kartą savo noru buvau išėjusi į lauką. Pasidarė kažkaip nuobodu ir knygas skaityti, ir lankytis internete. Visiškai nebebendrauju su draugais ir pradedu nesutarti su savo šeima. Tiesiog noriu užsidaryti savo kambaryje ir klausytis liūdnos muzikos.

Visam šitam savo elgesiui neturiu paaiškinimo. Atėjo pavasaris - šviečia saulė, pro pravirą langą girdžiu lauke žaidžiančių vaikų juoką ir čiulbančius paukštelius. O man liūdna.

Daug kas sako, kad visos negandos, problemos ir dalykai dėl kurių naktimis verkiu, po kokių dešimties metų atrodys tokie juokingi… O dar yra žmonių, kurie mano, kad aš niekada gyvenime nesu verkusi. Atrodo, kad mano gyvenimas rožėmis klotas, lyg visiškai neturiu problemų. Kodėl?

Niekada niekada niekada niekuo nesidalinu kai man liūdna. Jeigu man liūdna (tas pastaruoju metu atsitinka gan dažnai) aš tiesiog nueinu į šalį. Pabūnu viena. Arba tiesiog vaidinu laimingą. Va ir pagrindinė dalis dėl kurios rašau šį blogą - pavargau būti su kauke. Noriu būti atviresnė, bet nemoku. Bijau.

-Laiza

Patiko (1)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Kažkaip liūdna”

  1.   Whineyy120 rašo:

    Nesijaudink, juk visiems vieną ar kitą dieną būna liūdna, ir nepadeda nei ta saulė, nei paukšteliai

Rašyk komentarą