BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip pasiekti sėkmę?

Sveiki!

2016 greitai baigsis (gal net šiek tiek per greitai). Jau prasidėjo “Nuo kitų metų tikrai pradėsiu sportuoti ir sveikai maitintis”, “2017 bus mano metai” ir t.t… Nesakau, kad tie žmonės, kurie taip sako yra kažkuom blogi. Prisipažinsiu, kartais būnu viena iš tų, kurie pastoviai tokius dalykus kalba ir del to visiškai nesijaučiu kalta. Taaaaačiau, matau, kad tokie pažadai toli nenuveda, taigi, pasidariau planą, kaip tą sėkmę galų gale pasiekti.

  1. Reikia žinoti ko iš šių metų tikiuosi. Šiais metais aš noriu tobulėti ir plėsti savo akiratį.
  2. Reikia žinoti savo pomėgius. Man patinka fotografuoti, skaityti, rašyti, dainuoti ir piešti.
  3. Trečia. reikia pamąstyti ir išsirinkti, kaip ir kokias sritis tobulinsiu.

Fotografija - lankysiu fotografijos būrelį, klausiu kitų žmonių nuomonės ir priimsiu kritiką.

Rašymas - laisvalikiu rašysiu daugiau rašnių, skatysiu kitų rašinius, straipsius ir kt., rašysiu daugiau blogų (jei labai reikės ir privačių).

Skaitymas - taupysiu pinigus knygoms, kurias pirksiu internetu, paklausiu draugų, pažįstamu apie jų mėgstamiausias knygas, paprašysiu rekomendacijų. Taip pat skaitysiu knygas kitomis kalbomis.

Štai kokį planą - chuliganą šiems metams susikūriau. Iš tiesų, mano planas čia nesibaigia. Savo užrašų knygelėj dar prisirašiau keletą ”Life goals”, tokių kaip nevartoti alkoholio, taupyti pinigus, nesivelti į jokius santykius (bent kol kas) ir t.t. Tai vaa, man labai įdomu, kokie yra kitų žmonių metų planai, tai būčiau dėkinga, kad pasivargintumėt dar šiek tiek ir komentaruose man ką nors papasakotumėt ;) :D

Tai tiek iš manęs, manau čia paskutinis metų įrašas (galbūt) ir susitiksim 2017!!

-Laiza :)

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą