BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką aš veiksiu gyvenime

Sveiki!!

Manau daugumai paauglių iškyla klausimas ”Ką aš veiksiu gyvenime?” Pripažystu, kad esu viena iš tų paauglių, kuriems labai sunku nuspresti ko jie nori.

[Ištrauka iš mano smegenų]

Gal man tapti gydytoja? Darbas naudingas tiek kitiems, tiek man. Geras užmokestis ir iškart tokia pagarba… Bet neee… Man nesiseka nei chemija, nei biologija. Ir aš bijau kraujo. Ir adatų. Plius labai neorginalu.

Gal man tapti žurnaliste? Sugebu ir rašyti, ir bendrauti su žmonėmis. Ir fotografuoti patinka. Galėčiau kokiam laikrašty ar žurnale turėt savo straipsniuką su keliom meniškom nuotraukom. Bet neee. Nors ir sugebu bendraut su žmonėmis, mane tai taip varginaaa… Ir kaip aš nusigausiu iki to laikraščio arba žurnalo..?

Gal man tapti veterinare? Ai jo rimtai, bijau kraujo.

Gal man tapti advokate? ŽMONĖS MANE TAIP VARGINAAAA….

Gal man tapti aktore? Vaidint sugebu gan gerai, Iš tikrųjų ir patirties turiu… Bet kur man studijuot aktoryste? (ar kaip ten vadinas) Ir be to nemoku nei šokt, nei dainuot… (Mano judesiukų neatlaiko niekas, o balsas kaip mirštančio banginio.. :D )

Gal aš geriau eisiu dirbt į McDonalds. Plausiu indus, nuo stalų grandysiu gumas… Jo McDonalde here I come.

Žinau, žinau… Va ir vėl aš save smerkiu, bet man taip savaime gaunas… Iš tikro aš žiauriai pavydžiu žmonėm, kurie žino ką gyvenime darys nuo mažų dienų. Jau eisiu į 11 klasę, o mano būsima profesija (McDonalds) dar neaiški. Tai va, visiems skaitantiems linkiu žinot ko iš gyvenimo norit. Ir pasiekt aukščiau už McDonalds.

Peace out motherfuckers

-Laiza (pardon, aš nežinau iš kur pas mane tiek pasyvios agresijos)

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą