BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

DiCaprio gavo „Oskarą“, o aš diplomą

Sveiki!!

Galiu pasakyti, kad mes su Leo nesam jau tokie ir skirtingi (tik aš niekada nevaidinau titanike). Jis niekada neturėjo oskaro, o aš niekada neturėjau diplomo. Na gerai, gal ir esu gavus diplomą, bet ne tokį „svarbų“. DiCaprio irgi turėjo kitokių apdovanojimų, bet ne tą „svarbųjį“.

Taigi, vasario 29 dieną, mano rašinys buvo pripažintas, kaip pirmosios vietos savininkas.  Aš rimtai. Kiek rašinių buvau parašius iki tol… Ir apie Lietuvą, laisvę ir garbę, ir apie kunigaikštį Mindaugą, ir apie save… Bet laimėjo mano rašinys apie vienatvę. Nežinau kodėl iš viso 45 rašinių temų pasirinkau vienatvę. Tiesiog užkibo. Juk geriausių daininkų ar atlikėjų kūriniai gimsta, kai jie būna visiškai vieniši. Bet aš nesu vieniša. Galbūt tiesiog viena. Bet juk būnant vienam nesireiškia, kad esi vienišas, tiesa?

Leonardas DiCaprio vasario 29 (ar 28) gavo Oskarą už geriausią aktorių filme “The Revenant”. Galim tylos minutėle pagerbti visas „mėmės” (internetinis juokelis. Retai suprantamas pašaliniams ar gyvenimą turintiems žmonėms), kurios žuvo su šiuo istoriniu įvykiu.

:D

:D

Džiaugiuosi už Leo (pagaliau jis gavo OSKARĄ!!), žinoma džiaugiuosi ir už save (pagaliau gavau 1 vietos diplomą!!), ir aišku džiaugiuosi už Jus, kad vis dar skaitote mano blogą (mėgaujatės juo ar ne, aš čia žadu užsibūti!)

-Laiza :* :D

Patiko (4)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “DiCaprio gavo „Oskarą“, o aš diplomą”

 1.   Metaliukas rašo:

  Jei atvirai tai čia mažai ir šiaip kas daug tų komentarų sulaukia, kad aš į juos nedėčiau daug vilčių.

  O tavo rašinį tikrai būtų įdomu paskaityti. Džiugu, kad gavai diplomą.

 2.   Nakties Persona rašo:

  :D ziauriai fainas pailiginimas su dicaprio. Sveikinu del rasinio tikrai nusipelnei! ;)
  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3.   laiza rašo:

  Dėkoju abiem!! ;)

Rašyk komentarą