BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie mane

Sveiki!!!

Aš esu Laiza! Galiu pasakyti, kad rašyti blogą yra labai smagu. Ypač esant žiauriai nepopuliariai. Noriu šiek tiek prisistatyti šiam naujam interneto pasauliui. Keli šiek tiek nuobodūs faktai apie mane:

 • Laiza nėra mano tikras vardas.
 • Man 16 metų. (gimiau 1999 metų rudenį)
 • Mėgstu fotografuoti, rašyti, skaityti.
 • Rašyti blogą įkvėpė knyga. (Galbūt apie tą knygą kada nors papasakosiu ;) )
 • Anksčiau norėjau būti rašytoja. (Galbūt noriu ir dabar)
 • Neturiu tėčio, jo niekada nemačiau ir nepažinojau.
 • Man patinka anglų kalba.
 • Žiūriu PLL (Pretty Little Liars)
 • Nesiseka matematika (pala, kas ta matematika)
 • DIEVINU KATES!!

Na va… Dabar jau šiek tiek suprantate kas dedasi mano mažoje, perpildytoje galvelėje (wtf kas taip sako). Ai, pradžioje minėjau, kad esu nepopuliari… Ta prasme… Aš rimtai. Turiu kelias drauges (bet tiksliai nežinau ar tą draugystę galima vadinti draugystę) ir niekas manęs daugiau nepastebi. Nesu vakarėlių liūtė ar facebook’o žvaigždė. Pirmame savo blogo įraše surinkau 2 like’us ir taip laimės buvo pilnos kelnės.

Turiu šiokį tokį humoro jausmą, tad vaikinai vadina mane miela. Aha miela. R.I.P visos viltys turėti vaikiną… Bet dėl to per daug nestresuoju. Kaip sakoma No boyfriend, no drama.

Laiza (mano slapyvardis) kilo iš youtub’erės (tiksliau vine’erės :D ) Lizzza. Ji kuria juokingus video ir kelia juos į internetą. Jos išorė šiek tiek atspindi mano vidų (fabulous, young & broke), todėl nusprendžiau pasivadinti jos vardu. (Žinau, labai originalu…)

Štai ir viskas!! Turėčiau gauti aplodismentų, kad parašiau net 2 įrašus!! :D Tiesa, nenoriu savo blogo įrašų daryti labai ilgų, nes pripažinkim, jie nelabai idomus, tad nematau prasmės rašyti romanų. Rašau tam, kad po kelių metų galėčiau viską perskaityti ir… tiesiog… pamatyti kaip pasikeičiau ne tik išore, bet ir vidumi.

Ačiū tiems dviems žmonės (ir kiteims kurie skaitė, jeigu skaitė) kurie pa’like’ino mano praeitą blogo įrašą! :D Būčiau labai dėkingą, jeigu paliktumėte komentarą ;)

Youre welcome.

You're welcome.

Peace out

-Laiza :* (vis dar nesugalvojau kaip baigsiu įrašus)

Patiko (6)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Apie mane”

 1.   Metaliukas rašo:

  Tu labai juokinga gerąja prasme. Panašu, kad esi gan linksma - tai visada geras dalykas. Tu labai jau nepasitiki savo jėgomis. Kritikuoji save, kas nėra labai gerai, bet nesakau, kad to negali sau leisti daryti. Tačiau tavo jaunystė labai jaučiasi. Dvejoji dėl dalykų, dėl kurių visi savo laiku dvejojome ir tik vėliau suprasi, kad tai nėra labai jau svarbūs dalykai. Tarkim matematika, nors dabar tau ir atrodo ji kaip svarbiausias dalykas pasaulyje tiesiogiai nusakanti protinga tu ar ne, tačiau toli gražu taip nėra. 4-5 tikrai gali ištraukti iš matematikos, taip pabaigsi mokyklą, o kai jau įstosi kur tavo širdis trokš (regis toli nuo matematikos) tai pamirši ją visam gyvenimui ir tikrai visam gyvenimui. Tuo ir baigsis tas burbulas dėl matematikos. Panašiai yra ir su kitais dalykais. Tarkim šis įrašas nėra nuobodus, jis turi tą startinį potraukį ir yra noras perskaityti iki galo ir net komentarą parašyti :)

  Vis dėlto manau reikia išgryninti ką svarbiausio perskaičiau šiame įraše: Tu mėgsti fotografuoti, tai labai įdomu ir būtų įdomu pamatyti tavo nuotraukų. Skaitymas rašymas irgi labai puikūs savirealizacijos būdai. Dar labai gerai, kad mėgsti anglų kalbą, tai gali daug kur nuvesti (tolyn nuo matematikos) ir dar labai gerai, kad mėgsti kates, jos tikrai labai mielos :)

 2.   laiza rašo:

  Ačiū už nuomonę!! Smagu, kad įvertinai! :D :)

Rašyk komentarą